Spausdinti

Papildomos surinkimo galimybės

Siekianti sumažinti pavojingų ir kitų atliekų pateikimą į Dumpių regioninį sąvartyną, Klaipėdos mieste privatiems atliekų tvarkytojams leista papildomai surinkti atliekas iš gyventojų, įmonių, įstaigų, organizacijų.

Naudodamiesi papildomomis atliekų surinkimo galimybėmis Jūs ne tik prisidėsite prie švaresnės aplinkos išsaugojimo, bet ir realiai galėsite sumažinti savo mokesčius už atliekas.

Daugiau apie papildančių atliekų sistemų operatorius bei jų teikiamas paslaugas galite sužinoti internete www.kuusakoski.lt; www.gia.lt; www.virginijusirko.lt; www.zalvaris.lt. ir žemiau pateikiamose rubrikose.

Elektros ir elektroninės įrangos atliekų sudėtyje gali būti pavojingų sveikatai ir aplinkai elementų - gyvsidabrio, švino, kadmio, arseno, chromo, freono ir t.t.

Netinkamai išmestos ir pasklidusios gamtoje šios medžiagos gali turėti lemiamų pasekmių žmogaus sveikatai - nuo galvos skausmo, pasunkėjusio kvėpavimo iki genetinių sutrikimų ir vėžinių susirgimų.

Siekiant užkirsti kelią neigiamam poveikiui mūsų miesto gyventojams bei siekdami sumažinti tokių atliekų pateikimą į Dumpių regioninį sąvartyną, Klaipėdos mieste pradėjo veikti papildančios atliekų surinkimo sistemos. Atliekų tvarkytojai surinks ir tinkamai sutvarkys elektros ir elektroninės įrangos atliekas.

Daugiau apie operatorius bei jų teikiamas paslaugas galite sužinoti tinklapiuose:

Informacija ruošiama.

Pastaba: įmonės, norinčios diegti papildančias atliekų surinkimo sistemas, turėtų kreiptis į Klaipėdos miesto savivaldybę arba KRATC.

© Visos teisės saugomos. UAB Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras
Liepų g. 15, LT–92138, Klaipėda. Tel. 8 46 300 106. Faks. 8 46 310 105. El. p. [javascript protected email address]. Pasitikėjimo linija 19583.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 163743744. PVM mokėtojo kodas: LT637437415.
Sprendimas: emotion