Spausdinti

Informacija Klaipėdos m. rinkliavos mokėtojams

Gerbiami rinkliavos mokėtojai,

Vykdant Lietuvos Respublikos Seimo, Vyriausybės ir Klaipėdos miesto tarybos sprendimus, nuo 2017 m. liepos 1 dienos Klaipėdos mieste įsigaliojo dvinarė rinkliava už atliekų surinkimą ir tvarkymą.

Pagrindinis pasikeitimas, kad mokėjimo suma skaidoma į pastoviąją ir kintamąją dalį, kaip jau daugelį metų Lietuvoje vartotojams yra skaičiuojami mokesčiai tiekiant vandenį, elektrą, dujas.

Rinkliavos mokėjimo tvarka lieka nepakeista – įmokas galima sumokėti kas ketvirtį arba iškart už visus metus.

Tie nekilnojamojo turto savininkai, kurie nesinaudoja turtu ir gali tai pagrįsti vandens bei elektros sunaudojimo parodymais, gali būti atleidžiami nuo kintamosios rinkliavos dalies mokėjimų.

Prašantiems atleidimo nuo kintamosios rinkliavos dalies pažymų iš AB „Klaipėdos vanduo“ ir ESO pristatyti nebereikia – KRATC specialistai informaciją apie vandens ir elektros suvartojimą patikrins patys. Svarbu, kad vartotojai būtų deklaravę aktualaus laikotarpio parodymus minėtoms bendrovėms. Nuo kintamosios rinkliavos dalies mokėjimo bus atleidžiama už ne trumpesnį nei 3 mėnesių laikotarpį, o ne už kalendorinius metus, kaip anksčiau.

Prašymą dėl atleidimo reikia pateikti KRATC el. paštu rinkliava@kratc.lt, faksu (8 46) 25 63 82, per „E-savitarna“ paslaugą www.kratc.lt, arba Klientų aptarnavimo centre Liepų g. 15.

Klaipėdos miesto dvinarės rinkliavos įkainius, Klaipėdos miesto tarybos sprendimą bei kitus su rinkliava susijusius aktualius dokumentus rasite žemiau pateitose nuorodose.

Klaipėdos miesto savivaldybės vietinės rinkliavos už atliekų surinkimą ir tvarkymą dydžiai nuo 2017 m. liepos 1 d.

2019 metais rinkliava Klaipėdos mieste išlieka tokia pati, kaip ir 2017, 2018 metais.

Klaipėdos miesto savivaldybės Tarybos sprendimus, susijusius su vietine rinkliava, rasite čia.

Visą informaciją apie rinkliavą už atliekų tvarkymą Jums suteiks KRATC Vietinės rinkliavos administravimo skyriaus darbuotojai.

 

© Visos teisės saugomos. UAB Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras
Liepų g. 15, LT–92138, Klaipėda. Tel. 8 46 300 106. Faks. 8 46 310 105. El. p. [javascript protected email address]. Pasitikėjimo linija 19583.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 163743744. PVM mokėtojo kodas: LT637437415.
Sprendimas: emotion