Spausdinti

Informacija Neringos rinkliavos mokėtojams

Gerbiami rinkliavos mokėtojai,

Vykdant Lietuvos Respublikos Seimo, Vyriausybės ir Neringos tarybos sprendimus, nuo 2017 m. liepos 1 dienos Neringos savivaldybėje įsigaliojo dvinarė rinkliava už atliekų surinkimą ir tvarkymą.

Pagrindinis pasikeitimas, kad nuo šiol mokėjimo suma bus skaidoma į pastoviąją ir kintamąją dalį, kaip jau daugelį metų Lietuvoje vartotojams yra skaičiuojami mokesčiai už  tiekiamą vandenį, elektrą, dujas.

Tie, kas jau yra susimokėję vietinę rinkliavą už visus 2017 metus, dėl  pasikeitimų susidariusias nepriemokas galės susimokėti kitąmet – sankcijos už 2017 m. skolą nebus taikomos.

Rinkliavos mokėjimo tvarka nesikeičia - įmokas bus galima sumokėti kas ketvirtį arba iškart už kelis ketvirčius.

Dar viena naujovė, kad tie nekilnojamojo turto savininkai, kurie nesinaudoja turtu ir gali tai pagrįsti vandens bei elektros sunaudojimo parodymais, gali būti atleidžiami nuo kintamosios rinkliavos dalies mokėjimų.

Nuo kintamosios rinkliavos dalies mokėjimo bus atleidžiama už ne trumpesnį nei 3 mėnesių laikotarpį, prašymai dėl atleidimo bus priimami nuo 2018 m. sausio 1 iki kovo 31 dienos.

Elektros turi būti suvartota ne daugiau nei 10 kWh per vieną mėnesį, vandens – ne daugiau nei 1 kubinis metras per atleidimo laikotarpį.

Duomenis KRATC patikrins pas paslaugų teikėjus, todėl svarbu, kad vartotojai būtų teisingai deklaravę parodymus UAB „Neringos vandenys“ ir AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO).  

Prašantiems atleidimo nuo kintamosios rinkliavos reikia teikti prašymus KRATC vadybininkui - administratoriui Neringoje, el. paštu martynas.alseika@kratc.lt arba pateikti rašytinį prašymą adresu Smiltynės pl. 12, LT-93125, Neringa.

Dėmesio! Jūs galite atsisakyti spausdintų mokestinių pranešimų siuntimo. Atsiųskite mums laisvos formos prašymą el. paštu rinkliava@kratc.lt ir mes Jums mokestinius pranešimus bei aktualią informaciją į Jūsų nurodytą el. paštą atsiųsime pdf formatu. Taupykime popierių – tausokime gamtos išteklius!

Neringos miesto dvinarės rinkliavos įkainius, Neringos miesto tarybos sprendimą bei kitus su rinkliava susijusius aktualius dokumentus rasite žemiau esančiose nuorodose.

Neringos savivaldybės vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą dydžiai nuo 2017 m. liepos 1 d.

Neringos savivaldybės Tarybos sprendimai, susiję su vietine rinkliava, yra čia.

Visą informaciją apie rinkliavą už atliekų tvarkymą Jums suteiks KRATC Vietinės rinkliavos administravimo skyriaus darbuotojai.

© Visos teisės saugomos. UAB Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras
Liepų g. 15, LT–92138, Klaipėda. Tel. 8 46 300 106. Faks. 8 46 310 105. El. p. [javascript protected email address]. Pasitikėjimo linija 19583.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 163743744. PVM mokėtojo kodas: LT637437415.
Sprendimas: emotion