Spausdinti

Naujienos

Naujienos

11 11

Laikinai stabdomas naudotų padangų priėmimas į didžiųjų atliekų aikšteles

Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras (KRATC) prašo klaipėdiečių ir viso regiono gyventojų nebevežti naudotų padangų į didžiųjų atliekų aikšteles. Padangos laikinai nepriimamos dėl sutrikusios šių atliekų tvarkytojų veiklos. Jau trečią savaitę, po gaisro Alytuje, atliekų tvarkytojai nebeišveža padangų iš aikštelių.

Naujienos

10 31

Informacija dėl žaliųjų atliekų tvarkymo Klaipėdoje

Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras (KRATC) informuoja klaipėdiečius, kad žaliąsias atliekas privaloma rūšiuoti ir išmesti tik tam skirtose vietose.

Naujienos

10 18

Atmintinė keičiantiems padangas

Prasidedant automobilių padangų keitimo metui, aplinkosaugininkai primena vairuotojams, kad griežtai draudžiama atsikratyti senų padangų jas bet kur numetus. Gamtoje išmestos padangos dūla daugiau nei 100 metų ir išsiskiria sveikatai pavojingas chemines medžiagas.

Naujienos

10 08

Nuo spalio 1 d. pasikeitė atliekų surinkimo grafikai

Primename, kad pagal Klaipėdos miesto komunalinių atliekų tvarkymo taisykles, nuo spalio 1 dienos iki gegužės 1 dienos mišrios komunalinės atliekos iš individualių valdų yra surenkamos kas dvi savaites.

Šiltuoju metų laiku konteineriai tuštinami kiekvieną savaitę.

Atliekų surinkimo grafikus galite rasti čia.

Naujienos

10 04

Dėmesio, surenkamos atliekos!

2019 m. spalio 15 d. Klaipėdos regione, įgyvendinant Aplinkos ministerijos nustatytus aplinkosauginius reikalavimus, organizuojama  gaminių atliekų surinkimo akcija, kurios metu iš gyventojų, įmonių, įstaigų ir organizacijų nemokamai bus surenkamos žemiau išvardintos atliekos...

Naujienos

09 23

Didžiosios atliekos: surinkimo tvarka bus keičiama

Paėjusią savaitę į posėdį susirinkę Klaipėdos savivaldybės aplinkosaugininkai, KRATC specialistai ir atliekų vežėjai suko galvas, kaip išspręsti nesibaigiančią didžiųjų atliekų problemą: gyventojai ir toliau jas krauna kiemuose šalia konteinerių, nepaisydami net to, kad už netvarkos pašalinimą atsako ir turi mokėti patys.