Spausdinti

Naujienos

Naujienos

12 13

Dėmesio, jei turite asbesto atliekų!

Kviečiame individualių ir visuomeninės paskirties pastatų savininkus ir (ar) valdytojus, planuojančius 2018 m. keisti pastatų stogus, kur susidarys asbesto turinčių gaminių atliekų, kreiptis į savivaldybę (el. p. romualda.chuseve@klaipeda.lt) iki 2018 m. sausio 8 d., nurodant pastato savininką ar valdytoją, adresą ir faktiškai sukauptą asbesto turinčių gaminių atliekų kiekį.

Naujienos

12 08

Individualių namų gyventojų dėmesiui: vykdomas atliekų konteinerių ženklinimas

Klaipėdos mieste yra vykdomas mišrių komunalinių atliekų ir antrinių žaliavų konteinerių ženklinimas specialiais elektroniniais žymekliais. Prašome konteinerius suženklinimui išstumti už teritorijos vartų atliekų išvežimo dieną, nepaisant to, ar konteineris yra pilnas, ar tuščias.

Naujienos

11 30

Klaipėdoje atliekų mokesčiai kitąmet nedidės

Šiemet visoje Lietuvoje įvedus dvinarę rinkliavą už atliekų tvarkymą netyla neramios žinios apie kitų metų mokesčius už šią paslaugą. Daugelyje šalies savivaldybių pranešama, jog nuo 2018 metų mokesčiai didės tiek gyventojams, tiek verslui. Tik Klaipėdoje diskutuojama ne apie rinkliavos didinimą, o mažinimą ir nuolaidas.

Naujienos

11 29

Didelių šiukšlių išvežimas kainuoja visiems

Ar tiesa, kad už didžiųjų atliekų, kurias gyventojai dažniausiai palieka prie buitinių šiukšlių konteinerių, išgabenimą ir sutvarkymą mokame dvigubai?

Klausia klaipėdietis Valdemaras P.

Atsako Ramunė Šličienė, KRATC ekologinės infrastruktūros skyriaus viršininkė

Naujienos

11 21

Neįvertintas priešas – pavojingos atliekos

Apie popieriaus, plastiko, stiklo rūšiavimą mūsų šalies gyventojams aiškinti nebereikia – rūšiavimo konteineriai stovi kiemuose, mokyklose, biuruose, parduotuvės. Ir nenuostabu, kad išrūšiuojamų antrinių žaliavų atliekų kiekiai kasmet didėja ir Klaipėdoje, ir Lietuvoje. Tačiau kas yra pavojingos buities atliekos, kuo jos pavojingos ir kaip jomis saugiai atsikratyti – šio galvosūkio mūsų visuomenė dar neišsprendė.

Naujienos

11 09

Glaudėnų žaliųjų atliekų aikštelė dirbs ir šeštadienį

Iš Klaipėdos miesto gyventojų ir įmonių žaliąsias atliekas priimanti Glaudėnų k. aikštelė lapkričio mėnesį dirbs ir šeštadieniais.