Spausdinti

Naujienos

Naujienos

09 09

Informacija klaipėdiečiams: pasitikrinkite atliekų konteinerių numerius

2019 metais Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras (KRATC) Klaipėdos miesto individualių namų savininkams išdalino virš 2600 konteinerių žaliųjų ir biologiškai skaidžių maisto (vaisių, daržovių) atliekų surinkimui. Kiekvienas konteineris turi lipduką su identifikacijos numeriu. Taip pat ir kiti klaipėdiečių naudojami konteineriai - buitinių atliekų ir antrinių žaliavų - turi tokius identifikacijos numerius.

Konteineriai yra priskirti konkrečiam savininkui, todėl KRATC prašo individualių namų savininkų įrašyti identifikacijos numerius KRATC savitarnos svetainėje https://mano.kratc.lt, kur įvedus numerius, ir jiems sutapus su mūsų duomenų bazėje esančiais numeriais, matysite kada buvo ištuštinti arba dėl kokios priežasties neištuštinti Jūsų konteineriai.

Naujienos

08 29

Smarvei pažaboti – naujos galimybės

Pietinės miesto dalies gyventojai ne vienerius metus kenčia nuo nepakeliamos smarvės. Miesto atstovai tikina, kad žmonių skundai išgirsti ir stengiamasi suvaldyti smarvės problemą. Panašu, kad pasitelkiant naujausią įrangą dvoką pažaboti gali pavykti. Šiemet KRAC ėmė taikyti modernias technologijas, kurios jau davė pirmuosius vaisius.

Naujienos

08 16

Žaliosios atliekos – be maišelių

Vasara jau džiugina klaipėdiečius vaisių ir daržovių derliumi. Sodus ir daržus turintys žmonės ėmėsi doroti, ką užsiauginę, tad natūralu, kad namuose padaugėjo žaliųjų atliekų. Kaip jas teisingai tvarkyti, pataria Ramunė Šličienė, KRATC Ekologinės infrastruktūros administravimo skyriaus viršininkė.

Naujienos

07 26

Jūros šventė bus su „žaliais“ akcentais

Šiemetinė Jūros šventė bus ekologiškesnė nei ankstesnės. Šventės svečiai, apsilankę mugėje, turėtų nenustebti, kai prekybininkai savo gaminius, produktus, suvenyrus sudės ne į plastikinį, o į popierinį maišelį, paženklintą Jūros šventės organizatorių ir idėjos mecenato Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centro (KRATC) simbolika.

Naujienos

07 17

Konteineriai išdalinti, rūšiuoja ne visi

Siekiant tvarkingiau rūšiuoti žaliąsias ir biologiškai skaidžias maisto atliekas šiemet Klaipėdos individualių namų gyventojams išdalinti 2500 konteinerių. Iki šiol žaliosios atliekos – žolė, lapai, šakos, vaisių bei daržovių likučiai – buvo dedamos į plastikinius maišus ir paliekamos šalia buitinių atliekų konteinerių. Tačiau nuo rudens žaliosios atliekos iš individualių valdų plastikiniuose maišuose nebebus surenkamos.