Spausdinti

Naujienos

Naujienos

03 30

Atliekų priėmimo aikštelės dirbs nuo kovo 31 d.

Kad atliekų tvarkymo procesas Klaipėdos regione nesustotų, nuo kovo 31 dienos KRATC administruojamos didžiųjų ir žaliųjų atliekų priėmimo aikštelės vėl atidarytos ir priims atliekas iš gyventojų. Karantino metu aikštelės dirbs sutrumpintu grafiku!

Naujienos

03 24

Informacija gyventojams: kaip tvarkyti atliekas koronaviruso karantino metu

LR Aplinkos ministerija išplatino rekomendacijas gyventojams, kaip saugiai tvarkyti komunalines atliekas koronaviruso plitimo grėsmės laikotarpiu.

Naujienos

03 24

Informacija Klaipėdos ir Neringos miestų juridiniams asmenims

Tiems juridiniams asmenims, kurie dėl koronaviruso sustabdė savo veiklą, vietinė rinkliava už atliekų surinkimą ir tvarkymą gali būti perskaičiuojama tik pasibaigus Vyriausybės paskelbtam karantinui. Šiuo laikotarpiu jokie sprendimai dėl minėtos mokestinės prievolės sustabdymo, perskaičiavimo ar skolų išieškojimo nepriimami.

Naujienos

03 16

KRATC padalinių darbo grafikai karantino metu

Dėl koronaviruso grėsmės laikinai stabdomas asmenų aptarnavimas Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centro patalpose Liepų g. 15.

Didžiųjų ir žaliųjų atliekų aikštelės Klaipėdos mieste bei visame regione iš gyventojų atliekų nepriims. Klaipėdos miestą aptarnaujanti Glaudėnų ir analogiškos KRATC administruojamos žaliųjų atliekų aikštelės kitose regiono savivaldybėse žaliąsias atliekas priims tik iš juridinių asmenų.

Prašymus bei kitus dokumentus KRATC galite pateikti e-savitarnos svetainėje https://mano.kratc.lt/, arba el. paštu: kratc@kratc.lt, ar paprastu paštu adresu: Liepų g. 15, Klaipėda 92138.

Informacija klientams nemokama telefono linija: (8 800) 13344

Informacija dėl atliekų išvežimo: (8 46) 390781.

Naujienos

03 13

Ką daryti, jei konteneris apgadino automobilį?

Klaipėdoje pučiant stipriam vėjui kiemuose sustatyti komunalinių konteineriai kartais atsitrenkia į šalia esančius automobilius. Pastebėję apgadintą transporto priemonę turėtumėte užfiksuoti apgadinimo faktą ir aplinkybes bei apie tai pranešti konteinerio savininkams. Kam priklauso konteineris dažniausiai nurodoma informaciniame lipduke ant konteinerio.

 

Naujienos

02 26

Komposto ir kompostinių dalinimo sezonas prasideda!

Kasmet iš Klaipėdos regiono gyventojų bei įmonių išrūšiuotų ir surinktų žaliųjų atliekų Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras (KRATC) pagamina kompostą, kurį nemokamai dalina regiono gyventojams. O norintys kompostuoti atliekas prie namų – gali gauti nemokamas kompostines.

Naujienos

02 14

Klaipėdiečiams išsiųsti metinės rinkliavos pranešimai

Šią savaitę Klaipėdos miesto gyventojams išsiųsti paskutinieji laiškai su metinės rinkliavos už atliekų tvarkymą mokestiniais pranešimais. Besinaudojantys KRATC elektroninės savitarnos paslauga mokestinius pranešimus jau gali rasti savo paskyroje https://mano.kratc.lt/, ten pat pasitikrinti įmokų istoriją ir atlikti mokėjimus. Metinę rinkliavą galima sumokėti iškart už visus metus arba kas ketvirtį.