Spausdinti

Naujienos

Naujienos

12 02

Atliekų konteinerių aikštelės priskirtos gyventojams

Klaipėdoje jau 11 metų atliekos tvarkomos taip, kaip ir kitose Europos Sąjungos šalyse. Šios sistemos esmė paprasta: tai, kas lengvai telpa pro konteinerio angą, mes turime išrūšiuoti ir išmesti prie savo namų. O tai, kas netelpa, patys privalome nuvežti nebereikalingus daiktus į didžiųjų atliekų priėmimo aikšteles, arba atiduoti elektronikos ar pavojingų atliekų tvarkytojams.

Naujienos

12 02

Įvertino sąvartyne įdiegtas kvapų valdymo priemones

Penktadienį Dumpių sąvartyne lankėsi Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Neniškis, jo pavaduotojas Andrius Dobranskis bei Turto skyriaus vedėjas Edvardas Simokaitis. Administracijos vizito tikslas – susipažinti su UAB Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centro (KRATC) sąvartyno veikla ir įsitikinti, kaip savivaldybės valdoma bendrovė kontroliuoja nemalonių kvapų sklaidą.

Naujienos

12 01

Padangos Klaipėdos didžiųjų atliekų aikštelėse vėl priimamos

Nuo gruodžio 2 dienos į KRATC administruojamas Klaipėdos miesto didžiųjų atliekų aikšteles vėl galima atiduoti nebereikalingas padangas.

Iš vieno klaipėdiečio per metus priimamos 5 naudotos padangos.

Klaipėdos miesto aikštelės įsikūrusios Šiaurės pr. 30, Tilžės g. 66A, Plieno g. 13.

Aikštelės dirba I-VI nuo 9 iki 19 val.

Naujienos

11 11

Laikinai stabdomas naudotų padangų priėmimas į didžiųjų atliekų aikšteles

Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras (KRATC) prašo klaipėdiečių ir viso regiono gyventojų nebevežti naudotų padangų į didžiųjų atliekų aikšteles. Padangos laikinai nepriimamos dėl sutrikusios šių atliekų tvarkytojų veiklos. Jau trečią savaitę, po gaisro Alytuje, atliekų tvarkytojai nebeišveža padangų iš aikštelių.

Naujienos

10 31

Informacija dėl žaliųjų atliekų tvarkymo Klaipėdoje

Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras (KRATC) informuoja klaipėdiečius, kad žaliąsias atliekas privaloma rūšiuoti ir išmesti tik tam skirtose vietose.