Spausdinti

Naujienos

Naujienos

07 10

Klaipėdos didžiųjų atliekų aikštelėse – baldai nemokamai

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija, siekdama mažinti vartojimą ir gyventojų išmetamų atliekų kiekį, inicijavo naujovę – keitimąsi daiktais. Trijose Klaipėdos miesto didžiųjų atliekų surinkimo aikštelėse liepos mėnesį bus pastatyti specialūs konteineriai, į kuriuos pateks klaipėdiečių atvežti nebereikalingi baldai, buities reikmenys. Prireikus stalo, kėdės ar kokio nors buities aksesuaro, iš šio konteinerio juos bus galima pasiimti nemokamai.

Naujienos

07 03

Įsigaliojo dvinarė rinkliava už atliekų surinkimą ir tvarkymą

Rinkliava už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą klaipėdiečiams bus skaičiuojama pagal naują metodiką. Pokyčiams birželio 29 posėdyje pritarė savivaldybės taryba. Patvirtinti ir rinkliavos nuostatai.

Naujienos

06 27

Visas atliekas rūšiuoja beveik pusė lietuvių

Kaip parodė šiemetinė reprezentatyvi šalies gyventojų apklausa, kurią Aplinkos ministerijos užsakymu trečią kartą atliko rinkos ir visuomenės nuomonės tyrimų kompanija „RAIT“, arti pusės gyventojų (42 proc.) rūšiuoja visas atliekas, 40 proc. – dalį (2016 m. atitinkamai 43 proc. ir 38 proc.).

Naujienos

06 16

Nuo liepos 1 d. gali keistis rinkliava už atliekas

Šią savaitę Klaipėdos miesto savivaldybės politikai komitetų posėdžiuose pritarė naujos dvinarės rinkliavos įvedimo sprendimo projektui. Jei viskas vyks sklandžiai, birželio pabaigoje Klaipėdos miesto taryba patvirtins naują mokėjimo už atliekas tvarką ir įkainius.

Naujienos

05 24

Statybines atliekas – tik ne į bendrą konteinerį

„Klaipėdiečiai pagaliau atrado kur dėti statybos ir remonto atliekas“, - teigia Klaipėdos aplinkosaugininkai. Į Klaipėdos miesto didžiųjų atliekų priėmimo aikšteles statybinių šiukšlių atvežama vis daugiau: 2015 m. priimta 661 tona, 2016 m. – 850 tonų, o šiemet per pirmuosius tris mėnesius, kai statybos dar nevyko masiškai, jau atvežta apie 200 tonų.