Spausdinti

Naujienos

Naujienos

10 27

KRATC informacija dėl padalinių darbo karantino metu

Klaipėdos mieste paskelbus karantiną nuo spalio 28 dienos KRATC padaliniai dirbs tokia tvarka...

Naujienos

10 20

Patarimas keičiantiems padangas: geriausia palikti servise

Prasidedant automobilių padangų keitimo metui, aplinkosaugininkai primena vairuotojams, kad griežtai draudžiama atsikratyti senų padangų jas bet kur numetus. Gamtoje išmestos padangos dūla daugiau nei 100 metų ir išsiskiria sveikatai pavojingas chemines medžiagas.

Naujienos

10 14

Kur dėti lapus, žolę ir kitas žaliąsias atliekas?

Žaliosios, arba dar kitaip vadinamos biologiškai skaidžios, atliekos sudaro daugiau nei pusę  gyventojų išmetamų atliekų.  Žaliosios atliekos yra nesunkiai perdirbamos ir gali virsti puikia trąša. Būtent todėl gyventojai raginami naudotis visomis žaliųjų atliekų rūšiavimo galimybėmis.

Naujienos

10 12

„Šiukšlių fabrikas“ Dumpiuose: čia atliekama liūto dalis rūšiavimo darbų

Kaip veikia ekologiška atliekų tvarkymo sistema? Europos Sąjungos valstybėse ji funkcionuoja dviem ciklais. Pirmasis – tai, ką daro gyventojai ir verslo subjektai: rūšiuoja atliekas ir išskirsto į atitinkamus konteinerius arba pristato į specialias surinkimo vietas, pavyzdžiui, didžiųjų ir žaliųjų atliekų aikšteles. Na o antrasis ciklas prasideda tuomet, kai šiukšliavežė išvažiuoja iš kiemo ir išgabena atliekas. Išgabena kur?

Naujienos

09 25

Kretingoje – modernūs požeminiai konteineriai

Nuo pirmadienio kretingiškiai galės naudotis naujais, moderniais požeminiais konteineriais. Naujos požeminių konteinerių aikštelės įrengtos vykdant projektą „Komunalinių atliekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Klaipėdos miesto, Skuodo ir Kretingos rajonų bei Neringos savivaldybėse“. Projektą administruoja ir pagrindiniu projekto koordinatoriumi yra UAB Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras.

Naujienos

09 24

Klaipėdiečiams – nauja prievolė dėl šiukšlių

Klaipėdiečiai jau netrukus privalės rūšiuoti ir maisto atliekas. Tačiau į atskirą maišelį sudėtas tokias atliekas vis tiek reikės mesti į bendrus konteinerius. Valstybiniame atliekų tvarkymo 2014-2020 metų plane numatyta užduotis įdiegti maisto/virtuvės atliekų rūšiuojamąjį surinkimą ir įrengti pakankamus pajėgumus atskirai surinktoms maisto/virtuvės atliekoms apdoroti. Klaipėdą jau ruošiasi šią užduoti įgyvendinti, o atitinkama maisto atliekų rūšiavimo sistema turėtų pradėti veikti per dvejus metus.