Bir 19 2014

10-ties regioninių seminarų apie atliekų tvarkymą ciklas baigiamas seminaru Klaipėdoje

LR Aplinkos ministerija ir Lietuvoje veikiančios aplinkosauginės organizacijos pirmąkart kviečia Klaipėdos apskrities gyventojus į seminarą apie atliekų tvarkymą. Seminarą, kuris vyks birželio 19 d., Klaipėdos universitete, organizuoja VšĮ „Mes Darom“ ir UAB „Ekokonsultacijos“.

Klaipėdos apskrities aktyvūs gyventojai, seniūnaičiai, namų bendrijų ir bendruomenių atstovai, dėstytojai ir studentai, mokytojai bei moksleiviai, aktyvus jaunimas turės galimybę susitikti ne tik su LR Aplinkos ministerijos viceministru Almantu Petkumi, bet ir skirtingų sričių atliekų tvarkymo organizacijų atstovais.

Pasak seminare dalyvausiančių Elektronikos platintojų asociacijos (EPA), Padangų importuotojų organizacijos ir VšĮ „Žaliasis taškas“ atstovų, tokios diskusijos su piliečiais ir regionų savivaldybėmis tikslas –  didinti Klaipėdos regiono gyventojų ir atskirų savivaldybių bendruomenių ekologinį sąmoningumą bei skatinti aktyvų gyventojų ir bendruomenių įsitraukimą į atliekų tvarkymo planavimą.

Šių metų sausio mėnesį LR Aplinkos ministerija inicijavo 10-ties regioninių seminarų ciklą „Teisingas atliekų tvarkymas. Ką gali laimėti gamta, žmogus ir valstybė?” regionų centruose. Seminaras Klaipėdoje – tai jau 10-asis ir paskutinis tokio pobūdžio susitikimas su regionine bendruomene. Į seminarus Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Šiauliuose, Utenoje, Telšiuose, Kaune, Tauragėje ir Vilniuje gausiai susirinkusi vietinė bendruomenė ir nevyriausybinių organizacijų vadovai itin aktyviai klausinėjo tiek LR Aplinkos ministerijos, tiek vietinės savivaldybės, tiek dalyvaujančių aplinkosauginių organizacijų atstovų.

Susirinkusius domino ne tik konkretūs, su atliekų tvarkymu susiję klausimai, bet ir atliekų rūšiavimo problematika bei situacija konkrečiame regione.

10-asis regioninis seminaras vyks birželio 19 d. nuo 14 val. adresu: Herkaus Manto g. 84 (Gamtos ir matematikos mokslų fakultetas, Klaipėdos universitetas).Organizatoriai kviečia seminare dalyvauti visus, kam aktualus atliekų tvarkymo klausimas. Tai puiki proga sužinoti reikalingą informaciją ir išsiaiškinti, kaip spręsti kylančias problemas. Programa >>