Kov 31 2015

Keičiasi atliekų priėmimo aikštelių darbo laikas

Nuo balandžio 1 d. keičiasi atliekų priėmimo aikštelių darbo laikas.
Nuo balandžio 1 d. iki lapkričio 30 d. aikštelės dirbs:
II-V – nuo 10 val. iki 19 val.
VI  – nuo 10 val. iki 14 val.
sekmadienis ir pirmadienis – nedarbo dienos.
 

Dėl atliekų priėmimo laiko ir tvarkos

Į Klaipėdos miesto atliekų priėmimo aikšteles iš Klaipėdos miesto gyventojų nemokamai priimamos: nepavojingos atliekos, t. y. naudotos padangos, medienos, stambios (buitinė technika, baldai), metalo, stiklo, plastiko, popieriaus, tekstilės, statybinės bei buityje susidariusios pavojingos atliekos (dienos šviesos lempos, užterštos pakuotės, dažų, lakų likučiai, naudoti tepalai, tepalų filtrai, tirpikliai, plovikliai, baterijos ir akumuliatoriai, atliekos, kuriose yra gyvsidabrio).

Iš juridinių asmenų atliekos nepriimamos.

Taikomi apribojimai – per 1 kalendorinius metus iš atliekų turėtojo (fizinio asmens) nemokamai į aikštelę priimame ne daugiau kaip:

1. Penkias naudotas padangas, kurių skersmuo ne didesnis nei 118 cm.

2. 250 kg mišrių statybinių ir griovimo atliekų, būtina atvežti supakuotas į dėžes ar maišus, kad patogu būtų iškrauti ir pasverti.

3. Pavojingų atliekų   – dažų, lakų, tirpiklių, ploviklių – ne daugiau 10 kg.

Kadangi atliekų priėmimo aikštelės yra naujiena ir ne visiems klaipėdiečiams žinoma jų specifika, prieš vykstant į aikštelę rekomenduojame pasiskambinti vadybininkui ir pasitikslinti dėl priimamų  atliekų kiekių, kokioje pakuotėje atliekas atvežti ir panašiai.

Vadybininkų telefonai: Šiaurės pr. 30  tel. (8 655) 94804; Tilžės g. 66A tel.  (8 655) 94805; Plieno g. 13 tel. (8 655) 94808.

Kviečiame naudotis atliekų rūšiavimo aikštelėmis – tvarkingai surinkdami ir rūšiuodami atliekas tausojame aplinką, taupome gamtos išteklius ir mažiname atliekų tvarkymo mokesčių naštą.