Spa 28 2015

5 naudotos padangos priimamos nemokamai!

Klaipėdos regiono gyventojai naudotas padangas gali atvežti ir NEMOKAMAI atiduoti į didžiųjų atliekų priėmimo aikšteles. Aikštelių adresus rasite čia.

Padangų negalima mesti į komunalinių atliekų konteinerius ar palikti šalia jų.

Klaipėdos regiono savivaldybėse padangų priėmimo kiekiai gali skirtis.

Pagal Klaipėdos miesto komunalinių atliekų tvarkymo taisykles gyventojai – vietinės rinkliavos mokėtojai – kasmet aikštelėse gali palikti po 5 padangas.

Taip pat iš gyventojų naudotas padangas privalo nemokamai priimti atitinkamą naujų padangų kiekį pardavę prekybininkai ar serviso įmonė.

Nemokamai po 4 padangas per metus iš Klaipėdos miesto gyventojų priima bendrovė „Kuusakoski“ (Minijos g. 162, informacija telefonu (8 46) 39 70 40). Į šią bendrovę galima pristatyti ir daugiau padangų, tačiau jų priėmimas bus apmokestintas pagal bendrovės nustatytus įkainius.

Bendrovės „Toksika“ Klaipėdos filialas (Dumpių kaimas, Kaipėdos rajonas, tel. (8 46) 24 10 27) taip pat priima padangas neribotais kiekiais. Ši paslauga mokama.

KRATC primena, kad išmetantys padangas netinkamose vietose ne tik sukelia netvarką, bet ir švaisto klaipėdiečių mokesčius papildomam padangų surinkimui bei aplinkos tvarkymui. Visiems būtų naudingiau, jei padangų būtų atsikratoma laikantis nustatytos tvarkos.