Bir 10 2016

Padėkite surasti piktybinį šiukšlintoją

Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras (KRATC) ir savivaldybės Viešosios tvarkos skyrius prašo klaipėdiečių pagalbos. Vaizdo kameros užfiksavo, kaip  prie atliekų surinkimo aikštelės Šiaurės prospekte privažiuoja Volvo markės automobilis ir jo ekipažas prie vartų numeta čiužinį. Padėkite nustatyti ir surasti piktybinius šiukšlintojus. Atpažinusius mašinos vairuotoją ar jo pagalbininką prašome parašyti elektroniniu paštu kratc@kratc.lt arba pranešti nemokamu tel.  (8 800) 13344.

„Už neleistinoje vietoje išmestas atliekas žmonės rizikuoja gauti baudą, siekiančią beveik 600 eurų. Mes esame įrengę stebėjimo kameras visose KRATC administruojamose aikštelėse ir dar naudojame 15 kilnojamų kamerų, kuriomis stebimi daugiabučių namų kiemai bei viešos teritorijos, kur pastebimas sistemingas tų vietų teršimas.  Užfiksavę pažeidimus šią medžiagą perduodame savivaldybės Viešosios tvarkos skyriui, o pastarasis nustato teršėjus ir skiria įspėjimus ar baudas“, – aiškino Gediminas Sendrius, KRATC ekologinės infrastruktūros administravimo skyriaus viršininko pavaduotojas.

Klaipėdos mieste veikia 3 didžiųjų ir pavojingų buities atliekų surinkimo aikštelės. Nebereikalingi daiktai į aikšteles priimami nemokamai. Darbo laikas  II-V nuo 9 iki 18 val., VI – nuo 9 iki 14 val. Sekmadienis ir pirmadienis – nedarbo dienos. Aikštelių vadybininkų telefonus ir daugiau informacijos rasite čia.