Bal 11 2019

Informacija Klaipėdos individualių valdų savininkams

UAB Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras (KRATC) primena, jog žaliąsias atliekas – lapus, žolę, sugedusius vaisius, susmulkintas šakas – individualių namų gyventojai nuo gegužės mėnesio turės rūšiuoti į nemokamai suteiktą konteinerį. Minėtos atliekos plastikiniuose maišuose nebebus surenkamos, o konteineris bus ištuštinamas kartą per savaitę, pagal www.kratc.lt skelbiamus grafikus.

Klaipėdos miesto individualių valdų savininkai iš KRATC jau turėjo gauti sutartis. Jeigu sutarties negavote, kreipkitės tel. 8 800 13344.

Jeigu sutarties dar neužpildėte, KRATC prašo paskubėti – kuo greičiau administratorių pasieks užpildytos sutartys, tuo greičiau konteineriai pasieks gyventojus.

„Ypač kviečiame paskubėti  šiaurinės miesto dalies gyventojus. Jau balandžio 24 dieną Labrenciškėse pradėsime konteinerių dalinimą – atvešime juos gyventojams į kiemus“, – sakė Ramunė Šličienė, KRATC Ekologinės infrastruktūros administravimo skyriaus viršininkė.  

Pildant sutartį gyventojų prašoma būti atidiems. Pasak KRATC administracijos, pasitaikė atsiųstų sutarčių, kur gyventojai neužpildė arba neteisingai užpildė laukelius. Pavyzdžiui, vietoj asmens dokumento numerio įrašė asmens kodą ar visai nieko neįrašė, nepasirašė, nenurodė kontaktinio telefono numerio.

Nuo gegužės mėnesio atliekų surinkėjai iš Klaipėdos miesto individualių valdų savininkų neberinks žaliųjų atliekų, supakuotų į maišus. Nesupakuotas žaliąsias ir neapdorotas vaisių bei daržovių atliekas bus galima mesti tik į suteiktą 240 litrų talpos konteinerį.

Norėdamas gauti konteinerį valdų savininkas turi pasirašyti panaudos sutartį su KRATC. Tai galima padaryti dviem būdais:

  1. Sutartį galima parsisiųsti iš savitarnos paskyros www.manokratc.lt. Į dalinai užpildytą sutarties formą reikės įrašyti tik asmens dokumento numerį ir ją pasirašyti elektroniniu parašu bei atsiųsti rinkliava@kratc.lt arba įkelti į savitarnos paskyrą.
  2. Nesinaudojantiems savitarnos portalu sutarties forma yra išsiųsta pašto laišku. Į sutarties formą įrašę asmens dokumento numerį ir ją pasirašę, savininkai prašomi vieną egzempliorių perduoti bet kurio KRATC padalinio Klaipėdoje (Liepų g. 15, Tomo g. 2, Šiaurės pr. 30, Tilžės g. 66 A, Plieno g. 13) darbuotojams, arba atsiųsti paštu adresu Liepų g. 15, LT–92138, Klaipėda.

Pasirašiusiems sutartis konteinerius KRATC pristatys į namus. Daugiau informacijos apie žaliųjų atliekų konteinerių dalinimą teiraukitės nemokamu tel. 8 800 13344.