Darbo laikas
I-VI 8.00 – 16.00 val.
VII – nedarbo diena
Adresas:
Uosių g. 7,
Dumpių kaimas, Klaipėdos raj.
Telefonas:
(8 665) 85674

Iš Klaipėdos miesto gyventojų atliekos šioje aikštelėje priimamos nemokamai.

Didžiosios atliekos – stambūs buities apyvokos daiktai: baldai (kėdės, lovos, spintos, stalai, komodos ir kt.), langų rėmai, durys, medinės plokštės, čiužiniai, ir kitos namų ūkyje susidarančios didelių matmenų nepavojingos atliekos, kurios dėl savo dydžio negali būti metamos į mišrių komunalinių atliekų surinkimo konteinerius.

Didžiosioms atliekoms nepriskiriamos statybos ir griovimo atliekos (betonas, plytos, plytelės, santechnikos įranga ir prietaisai), buityje susidarančios pavojingos, elektros ir elektroninės įrangos atliekos, naudotos padangos.

Didžiųjų atliekų (baldų) apdorojimo aikštelės leidimas (leidimo papildymas) ir techninis reglamentas.
Nuo 2021 m. sausio 1 d. taikomas 1 tonos atliekų priėmimo tarifas – 42,63 Eur be PVM (51,58 Eur su 21% PVM ). Priimamų atliekų kodas 20 03 07 (didelių gabaritų atliekos (baldai)) ir 20 01 38 (mediena).
Sumokėti už atliekų priėmimą galima aikštelėje grynaisiais pinigais arba banko kortele. Juridiniai asmenys, pageidaujantys mokėti pavedimu, turi sudaryti atliekų priėmimo sutartis.
Norėdami sudaryti atliekų priėmimo sutartį, elektroniniu paštu sutartis@kratc.lt atsiųskite užpildytą deklaraciją (word formatu) ir nurodykite šiuos rekvizitus:
Užsakovas…………………………….
Įmonės kodas …………………
PVM mokėtojo kodas LT………………..
Adresas ………………………..
a. s. LT …………………….
Tel. ……………….
Direktorius ………………..
El. p. ………..@……………
Tinklalapis www. ……………

P.S. Jei pasirašo ne vadovas, reikalinga įgaliojimus patvirtinančio dokumento kopija.